Casa / Fixed Inductors / LSQBA321818T680K
minImg
LSQBA321818T680K
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSQBA321818T680K
Descrizione:
FIXED IND 68UH 145MA 1.49OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 145 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.49Ohm
Inductance 68 µH
Package / Case 1207 (3218 Metric)
Frequency - Self Resonant 11MHz