Casa / Fixed Inductors / LSQNA201616T220M
minImg
LSQNA201616T220M
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSQNA201616T220M
Descrizione:
FIXED IND 22UH 370MA 1.3 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 165mA
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 370 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.3Ohm Max
Inductance 22 µH
Package / Case 0806 (2016 Metric)
Frequency - Self Resonant 16MHz