Casa / Fixed Inductors / LSQNA251818T102K
minImg
LSQNA251818T102K
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSQNA251818T102K
Descrizione:
FIXED IND 1MH 75MA 31.2 OHM SMD
In magazzino : 1740
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 25mA
Inductance Frequency - Test 252 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 75 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 31.2Ohm Max
Inductance 1 mH
Package / Case 1007 (2518 Metric)
Frequency - Self Resonant 2.4MHz