Casa / Fixed Inductors / LSQPA322525T102KR
minImg
LSQPA322525T102KR
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSQPA322525T102KR
Pacchetto:
1210
Descrizione:
FIXED IND 1MH 100MA 13 OHM SMD
In magazzino : 1353
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 100mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 100 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 16.9Ohm Max
Inductance 1 mH
Series LSQP
Type Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 1.6MHz