Casa / Fixed Inductors / LSQPA322525T680KR
minImg
LSQPA322525T680KR
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSQPA322525T680KR
Pacchetto:
1210
Descrizione:
FIXED IND 68UH 410MA 1.3 OHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 320mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 410 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.3Ohm Max
Inductance 68 µH
Series LSQP
Type Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 8MHz