Casa / Fixed Inductors / LSRNJ10145GL220MNY
minImg
LSRNJ10145GL220MNY
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSRNJ10145GL220MNY
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
FIXED IND 22UH 2.55A 62.4MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 2.87A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.191" (4.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 2.55 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 62.4mOhm Max
Inductance 22 µH
Series LSRN
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 13.5MHz