Casa / Fixed Inductors / LSRNJ10145GL331MNY
minImg
LSRNJ10145GL331MNY
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSRNJ10145GL331MNY
Descrizione:
FIXED IND 330UH 640MA 840MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 710mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.191" (4.85mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 640 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 840mOhm Max
Inductance 330 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 3.3MHz