Casa / Fixed Inductors / LSRNJ10145GL3R3NNY
minImg
LSRNJ10145GL3R3NNY
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSRNJ10145GL3R3NNY
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 6.1A 12 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 7.33A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.191" (4.85mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 6.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 12mOhm Max
Inductance 3.3 µH
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 36.1MHz