Casa / Fixed Inductors / LSXBH10050HL221M
minImg
LSXBH10050HL221M
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSXBH10050HL221M
Descrizione:
FIXED IND 220UH 800MA 585MOHM SM
In magazzino : 490
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.386" W (10.00mm x 9.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 450mOhm
Inductance 220 µH
Series LSXB
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 3MHz