Casa / Fixed Inductors / LSXND4040MKL220MDG
minImg
LSXND4040MKL220MDG
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSXND4040MKL220MDG
Descrizione:
FIXED IND 22UH 620MA 480MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 500mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 620 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 480mOhm Max
Inductance 22 µH
Package / Case 1616 (4040 Metric)
Frequency - Self Resonant 18MHz