Casa / Fixed Inductors / LSXND4040MKL330MDG
minImg
LSXND4040MKL330MDG
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSXND4040MKL330MDG
Descrizione:
FIXED IND 33UH 400MA 720MOHM SMD
In magazzino : 8970
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 400mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 480 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 720mOhm Max
Inductance 33 µH
Package / Case 1616 (4040 Metric)
Frequency - Self Resonant 15MHz