Casa / Fixed Inductors / LSXNE2424KKT2R2MN
minImg
LSXNE2424KKT2R2MN
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSXNE2424KKT2R2MN
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 970MA 180MOHM SM
In magazzino : 2488
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.29A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 970 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.094" L x 0.094" W (2.40mm x 2.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 180mOhm Max
Inductance 2.2 µH
Series LSXN
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 77MHz