Casa / Fixed Inductors / LSXNE2424MKTR47NNG
minImg
LSXNE2424MKTR47NNG
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSXNE2424MKTR47NNG
Descrizione:
FIXED IND 470NH 2.1A 50 MOHM SMD
In magazzino : 5000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 2.9A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.1 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.094" L x 0.094" W (2.40mm x 2.40mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 60mOhm Max
Inductance 470 nH
Series LSXN
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 180MHz