Casa / Fixed Inductors / LSXNE3030KKT150MN
minImg
LSXNE3030KKT150MN
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSXNE3030KKT150MN
Produttore:
Taiyo Yuden
Pacchetto:
1212
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
FIXED IND 15UH 480MA 660MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 450mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 480 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1212
Ratings -
DC Resistance (DCR) 660mOhm Max
Inductance 15 µH
Series LSXN
Type Wirewound
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Frequency - Self Resonant 25MHz