Casa / Fixed Inductors / LSXNE3030KKT330MN
minImg
LSXNE3030KKT330MN
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSXNE3030KKT330MN
Produttore:
Taiyo Yuden
Pacchetto:
1212
Descrizione:
INDUCTOR POWER 33UH SMD
In magazzino : 3835
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 290mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 350 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1212
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.5Ohm Max
Inductance 33 µH
Series LSXN
Type Wirewound
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Frequency - Self Resonant 20MHz