Casa / Fixed Inductors / LSXPD2020KKT2R2M0G
minImg
LSXPD2020KKT2R2M0G
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSXPD2020KKT2R2M0G
Produttore:
Taiyo Yuden
Descrizione:
FIXED IND 2.2UH 1.1A 175MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.1A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 175mOhm
Inductance 2.2 µH