Casa / Fixed Inductors / LSXPD3030MKT4R7M
minImg
LSXPD3030MKT4R7M
Taiyo Yuden
Prodotto No:
LSXPD3030MKT4R7M
Produttore:
Taiyo Yuden
Pacchetto:
1212
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
FIXED IND 4.7UH 850MA 228MOHM SM
In magazzino : 3780
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -25°C ~ 120°C
Current - Saturation (Isat) 1.25A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 850 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1212
Ratings -
DC Resistance (DCR) 190mOhm
Inductance 4.7 µH
Series LSXP
Type Wirewound
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Frequency - Self Resonant 48MHz