Casa / Fixed Inductors / LTF4022T-330M-D
minImg
LTF4022T-330M-D
TDK Corporation
Prodotto No:
LTF4022T-330M-D
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
FIXED IND 33UH 720MA 560MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 520mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 720 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 560mOhm Max
Inductance 33 µH