Casa / Fixed Inductors / LTF5022T-100M1R4-LC
minImg
LTF5022T-100M1R4-LC
TDK Corporation
Prodotto No:
LTF5022T-100M1R4-LC
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
FIXED IND 10UH 1.7A 160 MOHM SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1.4A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.7 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.205" L x 0.197" W (5.20mm x 5.00mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 160mOhm Max
Inductance 10 µH