MACOM Technology Solutions
Prodotto No:
MAVR-000250-0287FT
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
VARCATOR,SOT23,CK,PLASTIC,T/R,LE
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Q @ Vr, F | 450 @ 2V, 50MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 12 V |
| Capacitance Ratio | 3.5 |
| Capacitance @ Vr, F | 1.8pF @ 4V, 1MHz |
| Diode Type | Single |
| Capacitance Ratio Condition | C0.5/C4 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAVR-000250 |