MACOM Technology Solutions
Prodotto No:
MAVR-000401-0287FT
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
VARACTOR,PLASTIC,CK,LEAD-FREE,SO
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Q @ Vr, F | 250 @ 4V, 50MHz |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 22 V |
| Capacitance Ratio | 6 |
| Capacitance @ Vr, F | 11pF @ 4V, 1MHz |
| Diode Type | 1 Pair Common Cathode |
| Capacitance Ratio Condition | C2/C20 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23 |
| Series | MAVR-000400 |
| Package / Case | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | MAVR-000401 |