Casa / Single Diodes / MB3H60AH-AU_R1_000A1
minImg
MB3H60AH-AU_R1_000A1
Panjit International Inc.
Prodotto No:
MB3H60AH-AU_R1_000A1
Pacchetto:
SOD-123HE
Descrizione:
DIODE SCHOTTKY 60V 3A SOD123HE
In magazzino : 16886
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Capacitance @ Vr, F 150pF @ 4V, 1MHz
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123HE
Current - Reverse Leakage @ Vr 5 µA @ 60 V
Series Automotive, AEC-Q101
Package / Case SOD-123H
Technology Schottky
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 700 mV @ 3 A
Mfr Panjit International Inc.
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 60 V
Package Tape & Reel (TR)
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Current - Average Rectified (Io) 3A