Panjit International Inc.
Prodotto No:
MBR60200PT_T0_00001
Produttore:
Pacchetto:
TO-247AD (TO-3P)
Batch:
-
Descrizione:
TO-3P, SKY
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$3.04
$3.04
10
$2.5555
$25.555
100
$2.067295
$206.7295
500
$1.837642
$918.821
1000
$1.573476
$1573.476
2000
$1.481592
$2963.184
5000
$1.421438
$7107.19
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-247AD (TO-3P) |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50 µA @ 200 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-247-3 |
| Technology | Schottky |
| Diode Configuration | 1 Pair Common Cathode |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 900 mV @ 30 A |
| Mfr | Panjit International Inc. |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 200 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) (per Diode) | 30A |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 175°C |
| Base Product Number | MBR60200 |