MMF1WSFRE61K9
YAGEO
Prodotto No:
MMF1WSFRE61K9
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
MELF
Descrizione:
RES SMD 1% 1W MELF
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 61.9 kOhms
Series MMF
Power (Watts) 1W