MMF204BRC825R
YAGEO
Prodotto No:
MMF204BRC825R
Descrizione:
RES SMD 0.1% 0.4W MELF
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±15ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 825 Ohms
Series MMF
Power (Watts) 0.4W, 2/5W