MMP100JR-1R5
YAGEO
Prodotto No:
MMP100JR-1R5
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
MELF
Descrizione:
RES SMD 5% 1W MELF
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 1.5 Ohms
Series MMP
Power (Watts) 1W