MMP200JR-30R
YAGEO
Prodotto No:
MMP200JR-30R
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
MELF
Descrizione:
RES SMD 5% 2W MELF
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 30 Ohms
Series MMP
Power (Watts) 2W