MMRF1008HSR5
NXP USA Inc.
Prodotto No:
MMRF1008HSR5
Produttore:
NXP USA Inc.
Pacchetto:
NI-780S
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
FET RF 100V 1.03GHZ NI-780S
Guida per l'utente
Current Rating (Amps) -
Current - Test 100 mA
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package NI-780S
Power - Output 275W
Series -
Package / Case NI-780S
Voltage - Test 50 V
Technology LDMOS
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 1.03GHz