MNG10-250DMIX-BOTTLE
3M
Prodotto No:
MNG10-250DMIX-BOTTLE
Produttore:
3M
Descrizione:
CONN QC TAB 10-12AWG 0.250 50PC
Guida per l'utente
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.250" (6.35mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color Yellow
Terminal Type Standard
Contact Finish -
Termination Crimp
Gender Male
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 10-12 AWG
Series Scotchlok™
Length - Overall 1.050" (26.67mm)
Insulation Diameter 0.250" (6.35mm)