MNG18-250DMIX-BOTTLE
3M
Prodotto No:
MNG18-250DMIX-BOTTLE
Produttore:
3M
Descrizione:
CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 50PC
In magazzino : 21
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.250" (6.35mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color Red
Terminal Type Standard
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Gender Male
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 18-22 AWG
Series Scotchlok™
Length - Overall 0.950" (24.13mm)
Insulation Diameter 0.145" (3.68mm)