MOF4WVGT-77-68K
YAGEO
Prodotto No:
MOF4WVGT-77-68K
Descrizione:
RES 68K OHM 2% 4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.354" Dia x 0.787" L (9.00mm x 20.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 68 kOhms
Series MOF
Power (Watts) 4W