MOF4WVJT-77-47R
YAGEO
Prodotto No:
MOF4WVJT-77-47R
Descrizione:
RES 47 OHM 5% 4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.354" Dia x 0.787" L (9.00mm x 20.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 47 Ohms
Series MOF
Power (Watts) 4W