Casa / Specialized / MP2-H192-44P1-S-TR30
minImg
MP2-H192-44P1-S-TR30
3M
Prodotto No:
MP2-H192-44P1-S-TR30
Descrizione:
CONN HDR FUTUREBUS+ 192POS PCB
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 4
Number of Positions 192
Current Rating (Amps) 1.5A
Contact Finish Gold
Termination Press-Fit
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)