Casa / Specialized / MP2-H240-54S1-S-LR
minImg
MP2-H240-54S1-S-LR
3M
Prodotto No:
MP2-H240-54S1-S-LR
Descrizione:
CONN HDR FUTUREBUS+ 240POS PCB
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 5
Number of Positions 240
Current Rating (Amps) 1.5A
Contact Finish Gold
Termination Solder
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)