Casa / Specialized / MP2-R270-51P1-TR30
minImg
MP2-R270-51P1-TR30
3M
Prodotto No:
MP2-R270-51P1-TR30
Descrizione:
CONN RCPT FUTUREBUS+ 270POS PCB
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 5
Number of Positions 270
Current Rating (Amps) 1.5A
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)