NXP USA Inc.
Prodotto No:
MRFX1K80NR5
Produttore:
Pacchetto:
OM-1230-4L
Batch:
-
Descrizione:
RF MOSFET LDMOS 65V OM1230-4L
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Current Rating (Amps) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | OM-1230-4L |
| Power - Output | 1800W |
| Series | - |
| Package / Case | OM-1230-4L |
| Voltage - Test | 65 V |
| Technology | LDMOS |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Frequency | 1.8MHz ~ 470MHz |
| Noise Figure | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 24dB |
| Base Product Number | MRFX1 |