Casa / Pads, Sheets / N700A-160-160-2.5
minImg
N700A-160-160-2.5
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Prodotto No:
N700A-160-160-2.5
Descrizione:
THERM PAD 160MMX160MM GRAY
In magazzino : 12
Backing, Carrier -
Outline 160.00mm x 160.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 1.5W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0980" (2.489mm)