Casa / Pads, Sheets / N800A-160-160-1.5
minImg
N800A-160-160-1.5
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Prodotto No:
N800A-160-160-1.5
Descrizione:
THERM PAD 160MMX160MM PINK
In magazzino : 8
Backing, Carrier -
Outline 160.00mm x 160.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 9.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0591" (1.500mm)