Casa / Pads, Sheets / N800AH-320-320-0.5
minImg
N800AH-320-320-0.5
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Prodotto No:
N800AH-320-320-0.5
Descrizione:
THERM PAD 320X320MM PINK
Guida per l'utente
Usage -
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity -
Color Pink
Backing, Carrier -
Outline 320.00mm x 320.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 7.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0200" (0.508mm)