Casa / Pads, Sheets / N800AH-320-320-5.0
minImg
N800AH-320-320-5.0
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Prodotto No:
N800AH-320-320-5.0
Backing, Carrier -
Outline 320.00mm x 320.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 7.0W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.197" (5.00mm)