Casa / Pads, Sheets / N800B-160-160-2.0
minImg
N800B-160-160-2.0
Shiu Li Technology Co., Ltd.
Prodotto No:
N800B-160-160-2.0
Descrizione:
THERM PAD 160MMX160MM GRAY
In magazzino : 10
Backing, Carrier -
Outline 160.00mm x 160.00mm
Material Non-Silicone
Thermal Conductivity 13W/m-K
Product Status Active
Thickness 0.0790" (2.000mm)