N80C188-20
Rochester Electronics, LLC
Prodotto No:
N80C188-20
Descrizione:
IC MPU I186 20MHZ
Core Processor 80C186
Speed 20MHz
Operating Temperature 0°C ~ 70°C (TA)
RAM Controllers DRAM
Mfr Rochester Electronics, LLC
Voltage - I/O 5.0V