Casa / Speakers / NC52W33DF8
minImg
NC52W33DF8
Seltech
Prodotto No:
NC52W33DF8
Produttore:
Seltech
Descrizione:
SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 79DB
In magazzino : 26
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Frequency Range 160 Hz ~ 20 kHz
Shape Round
Ingress Protection -
Height - Seated (Max) 1.299" (33.00mm)
Termination Wire Leads
Size / Dimension 2.047" Dia (52.00mm)
Product Status Active
Material - Magnet Ferrite
Ratings -
Series -
Type Telecom
Power - Rated 3 W
Technology Magnetic
Power - Max 5 W
Frequency - Self Resonant 160Hz
Mfr Seltech
Material - Cone -
Efficiency - Type Sensitivity
Port Location Top
Package Tray
Impedance 8 Ohms