NCR-50KR-52-3K3
YAGEO
Prodotto No:
NCR-50KR-52-3K3
Produttore:
YAGEO
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 3.3K OHM 10% 1/2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient 0/ -500ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.3 kOhms
Series NCR
Power (Watts) 0.5W, 1/2W