NCR100KR-73-33R
YAGEO
Prodotto No:
NCR100KR-73-33R
Descrizione:
RES 33 OHM 10% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 33 Ohms
Series NCR
Power (Watts) 1W