NCR200KR-73-91R
YAGEO
Prodotto No:
NCR200KR-73-91R
Descrizione:
RES 91 OHM 10% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 91 Ohms
Series NCR
Power (Watts) 2W