NCR2WSKR-73-2K2
YAGEO
Prodotto No:
NCR2WSKR-73-2K2
Descrizione:
RES 2.2K OHM 10% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.453" L (4.50mm x 11.50mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 2.2 kOhms
Series NCR
Power (Watts) 2W