NCV8154MN300300TBG
onsemi
Prodotto No:
NCV8154MN300300TBG
Pacchetto:
10-DFN (3x3)
Descrizione:
LDO REGULATOR, 300 MA, LOW DROPO
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 935
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TJ)
Current - Quiescent (Iq) 100 µA
PSRR 75dB (1kHz)
Voltage - Input (Max) 5.25V
Output Type Fixed
Number of Regulators 2
Current - Output 300mA, 300mA
Output Configuration Positive
Current - Supply (Max) 200 µA
Mounting Type Surface Mount
Voltage - Output (Max) -
Product Status Active
Supplier Device Package 10-DFN (3x3)
Control Features Enable
Series Automotive, AEC-Q100
Package / Case 10-VFDFN Exposed Pad
Protection Features Over Current, Over Temperature
Mfr onsemi
Voltage - Output (Min/Fixed) 3V, 3V