onsemi
Prodotto No:
NCV8570BSN18T1G
Produttore:
Pacchetto:
5-TSOP
Batch:
-
Descrizione:
IC REG LINEAR 1.8V 200MA 5TSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.3395
$1.3395
10
$1.19985
$11.9985
25
$1.13848
$28.462
100
$0.874285
$87.4285
250
$0.772616
$193.154
500
$0.731937
$365.9685
1000
$0.569288
$569.288
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Quiescent (Iq) | 110 µA |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| PSRR | 82dB ~ 63dB (1kHz ~ 10kHz) |
| Output Type | Fixed |
| Number of Regulators | 1 |
| Current - Output | 200mA |
| Output Configuration | Positive |
| Current - Supply (Max) | 130 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 5-TSOP |
| Control Features | Enable |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.8V |
| Voltage Dropout (Max) | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | NCV8570 |