onsemi
Prodotto No:
NCV8570BSN30T1G
Produttore:
Pacchetto:
5-TSOP
Batch:
-
Descrizione:
IC REG LINEAR 3V 200MA 5TSOP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$1.083
$1.083
10
$0.9671
$9.671
25
$0.9177
$22.9425
100
$0.75392
$75.392
250
$0.704748
$176.187
500
$0.62282
$311.41
1000
$0.491701
$491.701
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Current - Quiescent (Iq) | 110 µA |
| Voltage - Input (Max) | 5.5V |
| PSRR | 82dB ~ 63dB (1kHz ~ 10kHz) |
| Output Type | Fixed |
| Number of Regulators | 1 |
| Current - Output | 200mA |
| Output Configuration | Positive |
| Current - Supply (Max) | 130 µA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Voltage - Output (Max) | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5-TSOP |
| Control Features | Enable |
| Series | Automotive, AEC-Q100 |
| Package / Case | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| Protection Features | Over Current, Over Temperature |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 3V |
| Voltage Dropout (Max) | 0.19V @ 200mA |
| Package | Cut Tape (CT) |
| Base Product Number | NCV8570 |